KONST / Litografier / Färglitografi 17255191
nr 1725 5191
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 100/150. Färglitografi, bildmått: 41x25 cm, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:05:07
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)